Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інноваційне українське екіпірування

Тактичні (військові) ботинки та берці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити берці та інші черевики для певних специфічних сфер діяльності варто, насамперед, через те, що вони відмінно пристосовані до тих умов, котрі не так легко витримати стандартним міським моделям для громадянського використання. Таке взуття зможе задовольнити ваші потреби, не є примхливим в догляді та забезпечує повний комфорт навіть при носінні весь день.
А сайті військторгу ВІК-ТЕЙЛОР ми презентуємо ботинки українського виробництва та зарубіжні моделі. Сьогоднішнє положення справ дозволяє продемонструвати те, що вітчизняний продукт не поступається товарам, виготовленим закордоном. Цінова політика дозволяє адаптувати вартість для клієнта до того рівня, котрий дозволить забезпечити себе якісним взуттям кожному.
Берці тактичні мають певні відмінності від своїх міських «побратимів»:
1. Фасон взуття добре продумується, аби в ньому було комфортно протягом всього дня. Анатомічні особливості конструкції значно покращують посадку по нозі.
2. Внутрішнє покриття черевиків в залежності від сезонності добре справляється з вентиляцією чи утримуванням тепла. В будь-якому разі здійснюється якісний відвід вологи, тому всередині не ті умови, аби виник грибок чи інші неприємні явища.
3. Зовнішні матеріали, з яких відшивається черевик, мають чималу опірність зносу та не потребують великих доглядових заходів.
4. Колірне рішення найчастіше нейтральне (тактичні кольори, чорний відтінок, камуфляжні варіанти). Це дозволяє легко поєднувати взуття із маскувальним одягом та формою.
5. Система застібок та шнурування може бути оснащена елементами, які прискорюють процес зняття та одягання (блискавки, гакоподібні люверси та ін.).
6. Підошва має гнучку конструкцію та кріпиться до основи таким чином, щоб ви не відчували дискомфорту навіть при бігу по пересіченій місцевості.
7. Дуже часто підносок та п’ята укріпляються для забезпечення фіксованого положення таких тендітних частин тіла.
Тактичні черевики купити можна безпосередньо на сайті магазину військового спорядження VIK-TAILOR. Серед моделей нашого асортименту ви неодмінно знайдете ту, яка зможе задовільнити ваші потреби на всі 100%. Доставка товарів здійснюється по всіх містах України, а Києві придбання можна забрати самостійно – у наших пунктах самовивозу.

Вгору