Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інноваційне українське екіпірування

Комплекти і елементи спорядження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Спорядження для армії займає велику низку в загальному розділі тактичної амуніції. Річ в тім, що представлений клас товарів є дійсно багатогранним і охоплює собою не тільки військову службу. Саме тому, в даному розділі каталогу товарів військторгу VIK-TAILOR для себе вподобають підсобні предмети побуту й поліцейські, охоронці, бійці спецпідрозділів. Купити армійську амуніцію – значить придбати речі з великим життєвим ресурсом, котрі не підведуть навіть в самих запеклих умовах використання.
Команда нашого військторгу уважно прислухається до потреб цільової аудиторії, тому запропонована нами продукція відповідає вимогам якості і здатна прослужити своєму власнику довгий час. Ви можете обрати те, що для вас ближче – товари вітчизняного виробництва, або ж закордонні. Важливим аспектом стала якість: і закордонна амуніція, і наша не зрадить ваших сподівань.
Що ми пропонуємо в даному розділі:
• все для спортивної стрільби;
• поліцейське спорядження;
• аксесуари для охоронців;
• захист для тіла різного ступеня;
• оптичні прилади для зброї;
• аксесуари для апгрейду зброї та ін.
Купити військове спорядження такого типу буде оправданим рішенням, якщо ви постійно маєте необхідність контактувати зі зброєю, займатися її ремонтом та удосконаленням, носити із собою чи зберігати вдома. Все потребує особливого догляду, а товари даної групи допоможуть його забезпечити.
Віддаючи перевагу магазину військового спорядження ВІК-ТЕЙЛОР, ви обираєте безпечний і комфортний спосіб здійснення покупок. Придбати амуніцію можна знаходячись у будь-якому місті нашої країни: ми доставляємо товари у всі населені пункти, а в Києві та Чернігові їх можна отримати самовивозом.

Вгору