Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інноваційне українське екіпірування

Тактичні штани (військові)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В даному розділі сайту військторгу ВІК-ТЕЙЛОР можна купити тактичні брюки, котрі здатні стати вашою улюбленою річчю. За рахунок свого продуманого фасону, якісно підібраних тканин, безлічі допоміжних деталей такий одяг стає значно кращим, ніж стандартний міський варіант, тож віддати йому перевагу – це забезпечити себе стовідсотково підходящим продуктом.
Ми реалізуємо армійські штани українського та зарубіжного виробництва. Обидва варіанти мають свої персональні переваги, але об’єднує їх те, що всі речі, незалежно від своєї «брендовості», мають високу якість. Сьогодення диктує нові правила, котрі українські виробники форменої одежі змогли реалізувати у своїх творіннях, адаптувавши їх до вимог нашого ринку.
Розмірний ряд представлений великим діапазоном, за рахунок чого практично кожен зможе знайти річ під себе. При цьому наш асортимент зможе зацікавити не тільки солдат, поліцейських та охоронців – туристам, робітникам лісних господарств, мисливцям та рибалкам теж буде що особі обрати.
Яскраві відмінності військових брюк:
• фасон може бути більш строгим (карго), чи навпаки (джогери), але він в будь-якому випадку буде давати велику свободу фізичних дій;
• забарвлення відповідає тематиці: більша частина виконана в камуфляжних та тактичних варіантах, але є й темні однотонні брюки, що підходять для парадних заходів та міського носіння;
• тканина обирається зі складом, котрий буде добре витримувати фізичні навантаження та не визивати алергічні реакції;
• певні функціональні деталі здатні суттєво підвищити зручність використання таких штанів (стяжки, кишені, допоміжні кріплення та ін.).
Купити тактичні штани для будь-яких цілей можна прямо зараз: сайт військового магазину VIK-TAILOR забезпечує зручні умови для отримання товару. Посилки відправляються у день замовлення, доставка здійснюється по всій території України, а в Києві їх можна отримати напряму через самовивіз. Обирайте найбільш зручний варіант для себе та отримуйте найкраще, навіть не виходячи з дому!

Вгору