Компанія Vik-Tailor займає провідні позиції серед виробників форменого одягу. Ми виробляємо екіпірування для охоронних, військових, спеціалізованих та інших структур з усієї України.

Переваги нашого виробництва

  • Відповідальне ставлення до якості продукції

    Кожен виріб проходить контроль якості перед відправкою. В партію відбирають лише якісні вироби.

  • Команда професійних кравців та швачок

    Наші спеціалісти – це професіонали для яких розробка та пошиття одягу – покликання. Запускаючи нові моделі в виробництво вони безперервно удосконалюють майстерність.

  • Постійне оновлення обладнання

    Професійні майстри мають працювати з професійним інструментом. Тому в виробничі цехи Vik Tailor закупляється професійне обладнання, що відповідає світовим трендам виробництва одягу та взуття.

Саме ці риси виробництва Vik Tailor дають нам можливість запропонувати повний спектр спецформи найвищої якості.

Обговорюючи деталі замовлення ми підберемо потрібний колір, фасон, матеріали. У нас ви зможете екіпірувати ваших співробітників повним комплектом одягу на всі сезони.

Брендування форми

За вашим бажанням ми можемо нанести логотип вашої організації, підрозділу, бригади, або будь-який інший напис на форму. В залежності від типу тканини спеціалісти порадять який спосіб нанесення логотипу буде якіснішим: цифрова вишивка, термодрук, velcro-липучка тощо.

Також ми виготовляємо шеврони. Наприклад це може бути прізвище працівника на робочій формі, чи шеврон підрозділу охорони.

Способи оплати

Ми працюємо як з фізичними особами, так і з великим підприємствами. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

 

Приклади наших робіт

Костюм робочій

Кросівки Snake