Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інноваційне українське екіпірування

Тактичні (військові) куртки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

На сайті військторгу VIK-TAILOR кожен може купити тактичну куртку, яка на 100% задовольнить всі його потреби. Ми спеціалізуємося на військовій формі для будь-якого сезону, тому з радістю допоможемо вам зробити вибір на користь тієї чи іншої моделі. Розмірний ряд представлений в дуже широкому діапазоні, за рахунок чого бійці будь-якої комплекції не залишаться без верхнього одягу.
Важливо зазначити, що наша команда враховує потреби всіх своїх клієнтів, тому асортимент сформований не тільки із зарубіжних моделей відомих тактичних брендів, але й з доступних виробів українського виробництва. Ми підтримуємо вітчизняні бренди, котрі змогли вийти на високий рівень якості, при цьому залишившись доступними по ціні для широкого кола споживачів.
Куртка військова може стати не тільки частиною вашої форми – добре продумані тактичні моделі відмінно носяться у міських умовах, за рахунок чого багато споживачів обирають армійські куртки в якості повсякденних. Це недивно, бо цільова аудиторія не обмежується самими бійцями та солдатами: моделі активно використовують мисливці, охоронці, поліцейські, робітники лісних господарств.
Що відрізняє тактичну куртку від звичайної:
1. Матеріали.
Обираючи тканину для відшиву моделі, виробники віддають перевагу дійсно надійним складам та матеріалам: ріп-стоп, мембранні тканини, водостійкі варіанти, фліс.
2. Фасон.
Крій моделей може не різнитися на перший погляд, але він завжди повністю адаптований під власника, не заважає активній фізичній діяльності, анатомічно продуманий. 
3. Деталі крою.
Окремі деталі відрізняють будову тактичних речей від громадянських: регулятори розміру, кишені різного типу, тримачі амуніції та ін.
4. Фурнітура.
Перевага віддається фурнітурі з особливо міцних матеріалів, котрі не схильні до блікування на сонці. 
5. Кольорова палітра.
Для тактичних моделей найчастіше велику роль грає маскування, тому й колірне рішення для більшості асортименту відповідне: гама з коричневих, зелених, сірих відтінків, чорний та класичні камуфляжні схеми.
Як бачите, куртку військову купити в Україні можна таку, що буде в нагоді не тільки на армійському полігоні, а й поза ним. А обрати свою річ серед парок, анораків, кітелів та бушлатів допоможе команда військового магазину ВІК-ТЕЙЛОР.

Вгору