Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інноваційне українське екіпірування

Тактичні (військові) костюми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити костюм тактичний у магазині військової форми VIK-TAILOR можна для будь-яких цілей. Ми реалізуємо товари представленого сегменту для солдат, охоронців, мисливців та всіх, кому потрібна зручна одежа для виконання робочих обов'язків чи проведення комфортного дозвілля. Всі вище описані групи користувачів об’єднала спільна потреба, котра буде задовільнена придбаннями у військторзі.
Ми віддали перевагу лише якісним моделям, які уособлюють собою зразкові варіанти військової форми. Здебільшого асортимент складається з формених комплектів, але на нашому сайті також можна  купити маскувальний костюм. Останній варіант дещо відрізняється від звичайної одежі, бо зроблений виключно для польових умов, аби власник міг замаскуватися на фоні середи, що його оточує. Маскувальні костюми не тільки відшивають у камуфляжних варіантах – для більшої ефективності вони покриваються зверху фактурними елементами, що імітують природні елементи (листя, кора, мох, земля та ін.).
Але повернемося до стандартного військового костюму. Що його відрізняє від спортивного?
• Такі комплекти здебільшого мають більш строгий та офіційний вигляд – це повноцінна військова форма.
• При достатньо суворому зовнішньому вигляді залишається відмінна рухливість, тому що фасон добре продуманий для активної фізичної діяльності.
• Матеріали для пошиття мають укріплену структуру, яка дозволяє тканині залишатися цілісною навіть після активних зіткнень із механічними елементами.
• Маса деталей, що роблять користування одягом ще більш зручним, доповнює цілісний вигляд тактичного виробу даної групи (кишені, регулятори, липкі панелі тощо).
• Забарвлення у характерних для такого одягу кольорах найчастіше виконане в маскувальному варіанті за допомогою камуфляжу.
Армійські костюми, представлені на сайті магазину військового одягу ВІК-ТЕЙЛОР, мають високоякісне виконання та помірну ціну, що дозволить придбати такі речі практично всім. А отримати товар у своєму місті можна за допомогою доставки, котра поширюється на всі куточки України.

Вгору