Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інноваційне українське екіпірування

В'єтнамки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

В’єтнамки купити в Україні – не проблема. Більшість моделей можна знайти у відкритому доступі як на речових базарах, так і на сайтах з продажу взуття. Але коли річ йде про тактичні моделі – задача в декілька разів ускладнюється. Армійські в’єтнамки повинні мати певний набір якостей, аби ви змогли застосовувати їх в дещо більш суворих умовах, ніж звичні.
В даному розділі сайту військторгу VIK-TAILOR ви зможете обрати для себе першокласне взуття, яке підійде для відпочинку від берців та кросівок. Якщо ви зібралися в похід (туристичний, мисливський чи просту вилазку на пляж), хочете, аби нозі «дихалося» вільно, не звикли носити влітку закрите взяття – купити в’єтнамки тактичні точно буде найкращим рішенням.
У нашому асортименті представлені моделі як закордонного виробництва, так і вітчизняні. За рахунок того, що українські виробники вийшли на якісно новий рівень та можуть повноцінно вивчити потреби користувача, таке взуття точно зможе догодити навіть самим прискіпливим  покупцям.
За рахунок своїх особливостей сланці тактичні завойовують все більше прихильників:
• фасон представленого класу взуття добре продуманий стосовно комфорту;
• витривалі матеріали здатні довго підтримувати життєдіяльність сланців у самих жорстких умовах;
• колірна гама моделей сприяє легким очисним заходам, а не проведенню складного догляду;
• полегшена підошва стане приємним бонусом для власника, який носить взуття в спекотний день;
• анатомічні особливості стопи враховуються при проєктуванні підошви, аби ви змогли відчувати у сланцях тільки комфорт.
В’єтнамки військові доступні для замовлення всім, хто проживає на території України – ми доставляємо ваші замовлення в будь-які населені пункти, аби ви могли отримати їх, навіть не встаючи з крісла. У Києві можна завітати до наших точок самовивозу, аби забрати товар самостійно.

Вгору